Jesenné účelové cvičenie
Žiaci a pani učiteľky II. stupňa využili pekné počasie a zúčastnili sa jesenného účelového cvičenia. Pozreli si, ako pracujú členovia Hasičského a záchranného zboru. Mali možnosť zašportovať si na Dračích lodiach, v školskej telocvični a pri iných športových aktivitách.
Beh o Matúšov groš
Náš prvý školský deň
Nový školský rok sa dnes slávnostne začal, tak ako sa patrí hymnou a príhovorom nášho pána riaditeľa Mgr. Ivana Pavlíka. Pán riaditeľ si potom našiel čas a spolu s pani zástupkyňami Mgr. Annou Gemerovou a Mgr. Bohdanou Mojžišovou našich prváčikov navštívili a okrem pekných slov ich potešili sladkosťami a peknou knihou. Neskôr k prvákom prišli aj žiaci deviateho ročníka, aby im odovzdali štafetu. Vo všetkých triedach bolo veselo, veď dnes to ešte bolo len tak - bez učenia.
Fotogaléria >>>