Exkurzia 3.ročník
Dňa 27.10.2017 boli žiaci 3.A,B,C na exkurzii v Trenčianskych Tepliciach. Naše prvé kroky viedli na Mestský úrad, kde nás už očakávali s veľkými prekvapeniami. Stretli sme sa aj s p. primátorom. Oboznámili sme sa s históriou kúpeľného mesta, navštívili sme kúpele Hamam, most slávy a oplatkáreň. Nahlaidnite do našej fotogalérie.
text&foto:Mgr. L. Gajdúšková
Účelové cvičenie
20. 10. 2017 sa žiaci II. stupňa zúčastnili účelového cvičenia, kde si zmerali sily v rôznych športových súťažiach.
Exkurzia do ZOO
Dňa 18.10. 2017 sme sa s druhákmi (2. A,B,C ) vybrali na exkurziu do ZOO - smer Bojnice.
Deti sa tak tešili, že si básničku sami zložili:
V ZOO sme sa tešili,
keď opičky sme videli.
Sloník mával chobotom,
aj keď iba za plotom.
Takto všetci pospolu,
zažili sme zábavu.

text: M. Jančová, foto: M. Jančová, M. Čudaiová

Návšteva Osmijankovej literárnej záhrady - 28.09. 2017, 3.C

V priestoroch Verejnej knižnice M. Rešetku v oddelení literatúry pre deti a mládež sa rozrástla pestrofarebná záhrada. Okrem rozprávkových kvietkov a stromov lemovaných plôtikom z rýmov a útulným pelieškom psa Osmidunča v nej priamo medzi knihami  kvitnú aj riekanky a porekadlá. Ako prví si zážitky z jej zákutí odniesli žiaci 3.C z Bezručky.

Text a foto:  Mgr. P. Ripková