Finále školského roku 2019/20
Školský rok 2019/ 2020 sa nám pomaly, ale isto blíži k záveru.
Sme radi, že cez všetko, čo sa teraz deje sa nám podarilo teraz na konci zabezpečiť niečo naviac. Vo štvrtok sme zažili super divadlo s Vladom Kulíškom /Theatre Fortissimo/ a v piatok sme urobili bodku výborným koncertom Tomáša Bezdedu. Decká boli úžasné a naozaj si to užili.
Theatre Fortissimo
koncert
Detská osobnosť Mesta Trenčín, naši úspešní žiaci

Text: Mgr. I. Pavlík, Krásne fotky: Z. Ivanovičová

Písmenková víla
Pandémia koronavírusu nám síce zabránila uskutočniť našu tradičnú vernisáž výtvarnej súťaže pre MŠ Písmenková víla, nezabránila nám však vo vyhodnotení a ocenení týchto malých umelcov.
Tu sú ocenené práce :
Pozrite si ich v našej foto-galérii >>>
Naše úspechy
Naše žiačky Emma Kraus z 9. B a Vanda Podoláková z 9. A dosiahli skvelé úspechy v olympiáde z anglického jazyka.
Emma získala 3. miesto v okresnom kole v kategórii 1B
a Vanda 1. miesto v krajskom kole v kategórii 1C a postupuje do celoštátneho kola!
Držíme palce a ďakujeme obom za vynikajúcu reprezentáciu našej školy!

Vo výnimočný deň sv. Valentína zabojovali Mária Večerová (7B), Andrej Koreň (7A), Nela Soldová (8A), Soňa Jankovičová(8A) a Stanislav Kotrha (9B) v okresnom kole dejepisnej olympiády.
Stankovi sa podarilo vyhrať a postúpiť do krajského kola.
Všetkým historickým nadšencom ĎAKUJEME za účasť a víťazovi držíme palce do ďalšieho kola.

text&foto: Mgr.S. Vavríková, Mgr. M.Gregorová

Celoslovenské testovanie žiakov 5. ročníka - T5