Rozlúčka s deviatakmi
Aj v tomto školskom roku našu školu opúšťajú deviataci, ktorí sa úspešne umiestnili na rôznych SŠ
a v septembri začnú novú etapu svojho života.
Najprv sa s nimi prišli rozlúčiť naši prváci so svojimi pani učiteľkami a priniesli im milé darčeky.
Potom sa s nimi rozlúčil aj pán riaditeľ Mgr. I. Pavlík a výchovná poradkyňa PaedDr. O. Šmatláková.

Letné účelové cvičenie

23.6.2023 sa deti zúčastnili letného účelového cvičenia. Na školskom dvore na nich čakali rôzne súťaže a prekvapenia.
FOTOGALÉRIA  (kliknúť na fotografiu)

1. - 4. miesto v OK Matematickej olympiády
Streetbasket
Starší žiaci sa zúčastnili základného kola Streetbasketu, kde získali druhé miesto. Blahoželáme!
Veľkonočné dielničky
V ŠKD sa pred Veľkonočnými sviatkami 30. 3. 2023 konali "Veľkonočné dielničky".

Tu si mohli deti so svojimi rodičmi vyrobiť krásne veľkonočné ozdoby.

Valentínsky florbalový turnaj - II.stupeň

17. februára pokračoval Valentínsky florbalový turnaj pre zmiešané tímy žiakov 6. až 9. ročníka.

Za mladších vyhralo družstvo UNITED FC a starších vyhralo družstvo GYROS.

Družstvo GYROS si potom zahralo priateľský zápas s družstvom učiteľov,
ktorý vyhrali v pomere 13 : 9 pre našich šikovných žiakov.

Valentínsky florbalový turnaj - I.stupeň

15. februára sa konala prvá časť tradičného Valentínskeho florbalového turnaja pre zmiešané tímy žiakov 3. a 4. ročníka.

Za 3.ročník vyhrali žiaci 3.C a za 4. ročník vyhrali žiaci 4.A.

foto: Mgr. Coboriová

Vianočný florbalový turnaj - I.stupeň
Naši chlapci, žiaci I. stupňa sa zúčastnili na Vianočnom florbalovom turnaji, kde sa umiestnili na výbornom 1.mieste.

Gratulujeme!

foto: Mgr.M. Vlnka

Technická olympiáda - okresné kolo

24.11.2022 sa konalo okresné kolo Technickej olympiády.

Našu školu reprezentovali dvaja žiaci 9.B - Ján Modrocký a Jakub Zemanovič a žiak 7.A - Tomáš Brúsil.

Súťažiaci naprv museli yvládnuť teoretickú časť a potom podľa technického výkresu vytvoriť funkčný výrobok.

Výsledky:

1.miesto Tomáš BRÚSIL 7. A postupuje do krajského kola
kategória B
6.miesto Ján MODROCKÝ 9. B úspešný riešiteľ
kategória A Jakub ZEMANOVIČ 9. B úspešný riešiteľ

Deň v maskách

27. októbra sa v našej škole odohral veľký karneval. Deti I. a II. stupňa a samozrejme aj pani učiteľky a páni učitelia prišli do školy oblečení netradične v maskách, ktoré si doma pripravili. Na vyučovaní bola veľká zábava a cez prestávky sa chodby školy naplnili rôznymi bytosťami.

STREDOŠKOLÁK

Stredné školy vďaka 22. ročníku výstavy znova dostali príležitosť 6. 10. 2022 prezentovať portfólio možností štúdia rôzneho zamerania. Stredoškolák – Hrdina remesla nadväzuje na svoju tradíciu spojky medzi žiakmi základných škôl, ich budúcimi strednými školami a zamestnávateľmi z regiónu i mimo neho.