December

8.12. 2006

Vianočné divadelné predstavenie

Žiaci divadelného krúžku si pod vedením pani učiteľky Mgr. Ripkovej pripravili divadielko, ktoré predviedli žiakom prvého stupňa.

18. a  19.  12. 2006
Prednášky spojené s praktickými ukážkami

Študenti Strednej zdravotníckej školy v Trenčíne si pre našich žiakov pripravili tri zaujímavé prednášky spojené s nácvikom praktických činností.

1.  Aj ty môžeš zachrániť život

Žiaci  sa dozvedeli základné informácie potrebné na záchranu ľudského života.

2.  Nielen modelky môžu mať krásny úsmev

Orálne zdravie.

Praktickými ukážkami si mohli žiaci nacvičiť správnu ústnu hygienu. Prednáška bola spestrená aj malými pokusmi.

3.  Ako sa nezblázniť

Psychohygiena všedného dňa.
Protistresové cvičenia.

Vianočné trhy
8. 12. 2006

V piatok sa na Mierovom námestí konali vianočné trhy, kde pani vychovávateľka D. Sokolová spolu so žiačkami 8. A triedy  - Nikolou a Veronikou, predávali výrobky našich žiakov.

Všetky tieto výrobky žiaci vyrábali na hodinách výtvarnej a technickej výchovy a v jednotlivých oddeleniach ŠKD.

Žiaci  sa tiež prezentovali aj svojimi vystúpeniami v kultúrnom programe.

6.12.2006

Mikuláš pre dôchodcov

V KS na Dlhých Honoch sa uskutočnilo kultúrne podujatie pre dôchodcov.
Bohatý kultúrny program v ŠKD pripravili vychovávateľky J. Matlová a J. Reháková.

6.12.
Sv. Mikuláš

Keďže deti poslúchali, navštívil aj našu školu svätý Mikuláš.
Naša malá fotoreportáž vám ukáže, že navštívil deti v triedach, v počítačovej učebni a neobišiel ani pána riaditeľa.
Všetci, ktorých stretol, dostali sladkú odmenu.

1.12. 2006
Tvorivá dielňa

Pani vychovávateľka Sokolová a pani učiteľka Ivanovičová si na piatkové popoludnie pozvali všetkých tvorivých rodičov so svojimi deťmi, aby si pomocou servítkovej techniky vytvorili vlastné ozdobné kvetináčiky a sklené dózy.
O úspešnosti popoludnia svedčí aj to, že spolu prišlo 40 osôb.

Vianočné pozdravy

Žiaci na výtvarnom krúžku, a na hodinách výtvarnej výchovy s pani učiteľkou Mgr. Uhreckou, kreslili vianočné pozdravy.