November

29.11. 2006
Benátky - Taliansko

Na hodinách anglického jazyka žiaci pracujú na medzinárodnom projekte
Sokrates.
Práve v tomto týždni sa dve žiačky zo  6.A - Natália a Andrejka, spolu s pani učiteľkou Piškovou a pánom riaditeľom Pavlíkom, stretli so zástupcami zúčastnených škôl v talianskom Miláne - Mediglii.

Podelili sa s nami o pár záberov z výletu do Benátok.

23. 11. 2006
Exkurzia - Bobot, papiereň a tlačiareň

Žiaci 3.A, 3.B a 7.A
 sa zúčastnili zaujímavej exkurzie v blízkej tlačiarni a papierni na Bobote. Mohli sa na vlastné oči presvedčiť, kde skončí starý papier, ktorý doniesli do zberu.
Mohli si pozrieť aj tlačiareň, v ktorej sa už z nového papiera robili pekné nové výrobky.

15. 11. 2006
Trenčianske hodiny

V stredu sa konalo školské kolo speváckej súťaže "Trenčianske hodiny".
V odbornej porote zasadli p. učiteľky:  Mgr. I. Slimáková,
Mgr. M. Koprivňanská a Mgr. P. Ripková.
Ocenené deti si okrem dobrého pocitu odniesli aj malé darčeky.

15. 11. 2006

Rozhovor so športovcami

Žiaci našej školy sa na besede mohli porozprávať s hokejistami Dukly Trenčín,
Miroslavom Hálom ( brankárom)
Petrom Mikušom ( obrancom ).

14. 11. 2006
Výstava prác detí

Vo vestibule budovy Trenčianskeho samosprávneho kraja sa koná výstava žiackych výtvarných prác. Bude otvorená do 13.12.06.
Našu školu reprezentovala pani učiteľka Mgr. Z. Uhrecká a žiačky 6.A triedy E. Rebrošová a N. Kaščáková, ktoré si prevzali aj ocenenia za svoje výtvarné práce.

8. 11. 2006
Batikovanie

Pani vychovávateľky D. Sokolová a B. Mojžišová učili našich priateľov z Asociácie zväzov zdravotne postihnutých tajomstvá batikovania.

Pri práci im pomáhali aj žiačky štvrtého ročníka.