Október

27.10.2006
Noc plná tajomstiev

V piatok večer sa naša škola netradične otvorila pre všetky deti, z prvého stupňa, ktoré chceli prežiť noc plnú tajomstiev a prekvapení.
Čakala na nich cesta čarovným lesom, mnoho úloh, ktoré museli riešiť a samozrejme strašidlá.

Po náročných úlohách na všetky deti a samozrejme aj strašidlá prišiel veľký hlad.
Naše tety kuchárky im ho pomohli vyhnať poriadnou dávkou jedla.

O svoje zážitky sa s vami podelí jedna účastníčka  >>

26. 10. 2006

Na hodinách anglického jazyka žiaci pracujú v medzinárodnom projekte Sokrates.
Témou v tomto školskom roku je šport, preto si pozvali na návštevu športovca - zápasníka a nášho bývalého žiaka Romana Medunu.

16. 10. 2006

Žiaci našej školy si mohli pozrieť vystúpenie pána Kulíška, do ktorého sa aj sami zapojili.
Konali sa dve vystúpenia pod názvom "Škola.
Jedno bolo pre žiakov I. stupňa a druhé pre žiakov II. stupňa.
Ak sa chceš dozvedieť, aká tam bola atmosféra pozri si nasledujúce fotografie.

6. - 7. 10.

Na konci týždňa českých knižníc navštívili deti našej školy, pani učiteľka Mgr. P. Ripková a pracovníčky VKMR Trenčín knižnicu v Uherskom Hradišti.
V knižnici boli pre deti pripravené rôzne atrakcie. Najprv sme si vyrobili lampióny na neskorší lampiónový pochod. V meste deti z rôznych kútov Hradišťa vystupovali v programe a zapojili sa aj naše deti.

Výročie noci s Andersenom
knižnica B.B. Buchlovana
Uherské Hradiště

V knižnici nás čakala "Rozprávková noc". Bolo pripravené občerstvenie, detský film a debata so scénaristom a režisérom PaedD. J. Jílkom.
V knižnici sme strávili aj noc plnú samých rozprávkových snov.
Po teplých raňajkách nás čakala prechádzka mestom. Všetko sme si poriadne popozerali, aby sme mali doma o čom rozprávať.