Školský rok 2017/18:
Majáles

Mesiac máj patrí majálesom. Inak tomu nebolo ani v našom školskom klube detí. Nechýbala zábava, súťaže a tradičná tancovačka.

FOTOGALÉRIA >>

text&foto: Mgr. Z. Grežďová

Veľkonočné dielničky

foto: Mgr. Pavlíková

Čítanie do uška
Zaujímavý týždeň s literatúrou a hudbou pod názvom "Čítanie do uška" prežili deti v ŠKD.
Čítali, recitovali, spievali. Úžasne sa bavili a zároveň sa aj niečo nové naučili.

text a foto: Bc. D.Sokolová

Veselé fašiangy
Počas mesiaca február sa v ŠKD konali veselé fašiangové diskotéky. Deti všetkých oddelení sa vyšantili vo vlastnoručne vyrobených maskách.

text&foto: Bc. D. Sokolová

Vianočné dielničky

V ŠKD od 11.12. do15.12. nastalo Kráľovstvo Vianoc. Deti s pani vychovávateľkami tvorili, rozprávali sa a zabávali na tému Vianoce.

foto: Bc. Sokolová, Mgr. Pavlíková

Tekvičkové dielničky

Vo štvrtok 19.10. 2017 sa školská jedáleň premenila na čarovné miesto plné fantázie. Stretli sa tu deti zo ŠKD a ich rodičia, aby premenili obyčajné tekvice na čarovné, rozprávkové postavičky.

text&foto: Bc. D. Sokolová

Poďme sa zoznámiť
Dňa 21.09. 2017 sa pod taktovkou pani vychovávateliek konalo v ŠKD súťažné popoludnie ,, Poďme sa zoznámiť“. Deti sa dobre zabavili a zasúťažili si.

Text a foto:  Bc. Sokolová