Archív ŠKD 2018/19
Hádali sme kto je čím,
kto nám prvý zakričí,
odmeny už vidno ligot
kto to zvládol volá Bingo !!!

text&foto: Mgr. Ž. Pavlíková

Snehománia
Zima nám nadelila nadýchanú snehovú perinu. Deti v ŠKD to hneď s chuťou využili a do sýtosti sa vyšantili.

text: Bc. D. Sokolová, Foto: Mgr. A. Kollerová, H. Ovesná, Mgr. Ž.Pavlíková

Vianočné dielničky
Dňa 12.12.2018 sa uskutočnili v školskom klube detí „Vianočné dielničky“ pre deti I. stupňa.
Vychovávateľky si pripravili pre deti niekoľko vianočných výrobkov, ktoré potom deti spolu s pomocou rodičov vyrábali.
Deti boli veľmi šikovné a zručné. Nechýbala ani vianočná hudba a všade vládla vianočná atmosféra.
DOPRAVÁČIK
HOPDeti zo školského klubu vytvorili na ihrisku dopravný kolaps. Na jednotlivých stanovištiach museli riešiť dopravné situácie, poznávať dopravné značky, skamarátiť sa so semaforom, no nakoniec sa naučili udržať plynulú premávku a to všetko s úsmevom na tvári. Naša tradičná akcia "Dopraváčik" zožala u deti veľký úspech.
Ďakujeme deťom za radosť a dospelým za trpezlivosť :-)

text&foto: Mgr. Ž. Pavlíková

HOP alebo TROP

V školskom klube bolo opäť veľmi veselo. Zábavné popoludnie s prívlastkom HOP alebo TROP bolo toho dôkazom.
O dôvtip, šťastie a náhodu nebola núdza. Samozrejme, že nakoniec vyhrali všetci.

text&foto: Mgr. Z. Grežďová

Poďme sa zoznámiť
V ŠKD sa pod taktovkou pani vychovávateliek konalo súťažné popoludnie ,, Poďme sa zoznámiť“.
Deti sa dobre zabavili a zasúťažili si.

Text a foto:  Mgr. A. Kollerová