Zápis do 1. ročníka
FOTOGALÉRIA  - 10.4. 2017  >>>
FOTOGALÉRIA - 11.4. 2017  >>>
Exkurzia Banská Bystrica

Piataci v Banskej Bystrici dňa 21. 4. žiaci 5.ročníka spolu s pani učiteľkami absolvovali literárnu exkurziu v Banskej Bystrici. V Bábkovom divadle na Rázcestí sme sa prostredníctvom hry "Tatranky" vydali na divadelnú cestu po Slovensku a zúčastnili sme sa minikurzu animácie, na ktorom sme si rozšírili svoje poznatky o bábkach a ich oživovaní bábkohercami. Ďalšou zastávkou "našej výpravy" bolo Literárne a hudobné múzeum, kde sme sa dozvedeli veľa nového aj o ľudových hudobných nástrojoch na Slovensku. Naše nezabudnuteľné zážitky dokumentujú i fotografie...

text&foto: Mgr.Petrechová

Noc s Andersenom
Noc s Andersenom bola aj tento rok výnimočná!
Žiaci sa na ňu pripravovali čítaním knihy - Rozprávky z Veterníkova.
O knihe sa mohli porozprávať dokonca so samotnou autorkou knihy - Majkou Demitrovou.
Po besede si pochutnali na domácich veterníkoch a plní elánu si zasúťažili v metlovom futbale.
Po večeri trieda bavila triedu formou divadielok, no veď pozrite si fotografie a uvidíte,
ako nám bolo super.

text&foto: Mgr. R.Oravcová

Hviezdoslavov Kubín - prednes poézie a prózy

výsledky >>>
školské kolo
obvodne kolo

foto: Mgr. Petrechová, Mgr. Jordánová

Olympiáda v NEMECKOM JAZYKU - celoslovenské kolo
Dňa 23. 3.2017 sa v Bratislave konalo celoslovenské kolo Olympiády v nemeckom jazyku. Našu školu reprezentovala žiačka 9. A triedy Maximiliana Muchová.
V náročnej súťaži bola úspešná a získala vynikajúce 3. miesto.

Gratulujeme!

text&foto: Mgr. L. Kiššová

Exkurzia žiakov ôsmeho ročníka.
Dňa 23.3. 2017 sa žiaci ôsmeho ročníka vybrali na exkurziu do zážitkového centra AURÉLIUM v Bratislave, kde si mohli vyskúšať fyziku a chémiu v praxi.
Po ceste sa ešte zastavili "na kus reči" u Ľudovíta Štúra v Modre.
Obe navštívené miesta priniesli žiakom nielen vyskúšanie si vedomostí v praxi,
ale i mnoho veselých zážitkov.  Pozrite si našu fotogalériu.

text&foto: Mgr. Pomajbová

Písmenková víla