Tajomná noc
FOTOGALÉRIA  >>>          FOTOGALÉRIA  >>> FOTOGALÉRIA  >>>

foto: Mgr. Z. Ivanovičová

Zvon padlým obetiam všetkých vojen
Žiaci našej školy sa každoročne zúčastňujú pietneho aktu 11. 11. 2016 o 11- tej hodine a jedenástej minúte, ktorá sa oslavuje na celom svete. Zvon na počesť obetiam všetkých vojen

text&foto: Mgr. P. Dúcky

Geografická exkurzia
Dňa 22. 11. sa žiaci siedmeho ročníka zúčastnili netradičnej geografickej exkurzie,
na ktorej mohli vidieť tradičnú výrobu skla v sklárskom skanzene vo valaskej Belej.
Tiež navštívili kaštieľ v Dubnici nad Váhom, kde okrem historických a kultúrnych pamiatok tohto regiónu boli aj svedkami špeciálnej výstavy venovanej odevnej a interiérovej tvorbe pod názvom "Modré dedičstvo". Žiaci mali možnosť nielen vidieť praktickú ukážku výroby modrotlače, ale aj si to na vlastné ruky vyskúšať.

text: Mgr. Novosadová, foto: Mgr. Novosadová, Mgr.Kiššová

Okresné kolo vo vybíjanej
Vo štvrtok 24.11.2016 sa konalo okresné kolo vo vybíjanej najmladších žiakov
a to žiaci a žiačky 1. - 4. ročníka. Na ZŠ Veľkomoravskej sa stretli piati víťazi základných kôl.
Naši obsadili pekné 2. MIESTO, kedy prehrali iba so ZŠ Hodžova. Ostatné zápasy vyhrali a to so :
ZŠ Novomeského, ZŠ Drietoma, ZŠ Horná Súča.

GRATULUJEME !!!

text&foto: Mgr. Coboriová

Trenčianske hodiny - školské kolo
Dňa 14. 11. sa uskutočnilo školské kolo speváckej súťaže Trenčianske hodiny.
V troch kategóriách súťažilo 15 žiakov.
Výsledky si môžete pozrieť TU >>>
Všetkým súťažiacim ďakujeme za účasť a prajeme veľa krásnych chvíľ strávených pri speve.

text&foto: Mgr. Z. Ivanovičová