Exkurzia 2. ročník
V  stredu 16.10. 2024 boli naši druháci obdivovať to, čo dlhé stáročia vytvárala príroda, ale aj historické pamiatky Slovenska. 2.A a 2.B sa zúčastnili exkurzie v jaskyni Driny a na hrade Červený Kameń. V jaskyni sa im podarilo zahliadnuť aj niekoľko netopierov. Bol to krásny zážitok. Počasie bolo rozprávkové, tak si to všetci parádne užili.

Tanečné vystúpenie
Dňa 11.9. za pekného počasia našu školu roztancovali tanečníci z tanečnej školy Choreofactory.
Súťaž vyhlásenú medzi žiakmi vyhrali - nina Hozlárová z 5.A a Žofia Franková z 2.B.

Športový deň na Bezručke
Žiaci piateho, šiesteho a siedmeho ročníka si prešli náučný chodník na Brezine, kde si pod odborným dohľadom zopakovali svoje vedomosti z Prírodovedy a Biológie.

FOTOGALÉRIA  >>>>

Kladenia vencov na Brezine
Žiaci 8A a 8B sa piateho septembra zúčastnili každoročného pietneho aktu kladenia vencov pri Pamätníku umučených na Brezine. Od SNP uplynulo už osemdesiat rokov. Pri tejto príležitosti sa na Brezine konala slávnostná ceremónia, ktorej sa zúčastnila aj naša škola. Kladenie vencov, príhovory i vojenská dychová hudba zanechali v žiakoch silný dojem.

AKTUALIZÁCIA STRÁNKY:

alebo - F5,   ctrl + F5,
pravé tlačidlo myšky - obnoviť/

Pre dobré fungovanie, je niekedy nutné
vymazať históriu prehliadania.

s tretími stranami.

Linka detskej dôvery

t.č :  0907 401 749 odkazy@linkadeti.sk

Linka detskej istoty

t.č : 116 111
potrebujem@pomoc.sk

Linka dôvery Nezábudka
t.č : 0800 800 566

JEDÁLNY LÍSTOK

DOTÁCIE STRAVOVANIA

Nové informácie ohľadne
novely zákona č. 544/2010 Z. z.
o dotáciách stravovania v ŠJ.

celý dokument na prezretie
nájdete TU >>>

vedúca ŠJ

Nájdete nás aj na FACEBOOKU:

Záškoláčik:

archív  >>>

(Staršie čísla školského časopisu)